Over ons bedrijf

Het veilinghuis DVC bestond in 2006 twintig jaar. Bij de start in 1986 hebben Ria en Dominique beiden hun diploma kunstgeschiedenis op zak en besluiten niet alleen een mooi herenhuis in Gent te kopen maar er ook een veilingzaal in onder te brengen. Intussen breiden ze ook uit naar Antwerpen en bereiken ze zodoende toch twee verschillende markten en hinterlanden: het eerder honkvaste Gentse publiek of het meer trendy Antwerpse publiek.

Bij DVC werken in totaal 7 mensen in vast dienstverband.

Aanvankelijk lag het accent bij DVC vooral op sierkunst (meubelen, zilverwerk, porselein en tapijten). De laatste zes jaar is de aandacht meer en meer uitgegaan naar plastische kunsten waardoor op dit ogenblik schilderijen, aquarellen en sculpturen het ruimste aandeel vormen. Ria en Dominique interesseren zich niet alleen voor traditionele kunst maar bieden ook na-oorlogse, hedendaagse kunst aan.

DVC organiseert een tiental veilingen per jaar en werkt vooral samen met curatoren, notarissen en erfgenamen. Dit maakt het mogelijk om zeer gevarieerde dingen aan te bieden.

DVC besteedt bijzondere aandacht aan de presentatie van het aanbod en kleedt de salons in het Gentse herenhuis en hun Antwerps pakhuis op een eigen manier aan. Indien nodig worden goederen opgekuist voor de tentoonstelling of worden kleine restauraties uitgevoerd. Dit maakt het voor de potentiële kopers makkelijker om de objecten naar waarde te schatten.

Op vlak van serviceverlening probeert DVC altijd wat verder te gaan. Door hun opleiding en de jarenlange ervaring in de veilingbranche zijn Dominique en Ria in staat klanten gepaste informatie te verschaffen en een meerwaarde te bieden door te wijzen op bepaalde details of specifieke kenmerken.

Kernwoorden: D.V.C. Verkoopzaal Galerij, veilinghuis, schattingen en expertises voor nalatenschappen, verdeling en verzekering, veilingen, organiseren van openbare, vrijwillige en gedwongen verkopingen, thema-veilingen, kunstveilingen, kunst, antiek, schilderijen, zilver, porselein, aardewerk, art-deco, design

Contactgegevens

D.V.C.-Verkoopzaal Galerij (Gent)
Gent - D.V.C Verkoopzaal|Gent|Veilinghuis

Veilinghuis en expert in aankoop van kunst en antiek - D.V.C. - Verkoopzaal Galerij in Gent, Oost-Vlaanderen en Antwerpen

Burgstraat, 20-22
9000 Gent

Contacteer ons

09 224 14 40
09 225 04 14
Sitemap